Liefhebbers van topkwaliteit kunnen nu ook thuis genieten van de maaltijden van topchef Moshik Roth. Vanaf vandaag worden de
maaltijden namelijk ook thuisbezorgd. Dit geldt wel alleen voor inwoners van Amsterdam. De chef van &samhoud places is hiervoor een samenwerking aangegaan met fietsbezorgservice Foodora.
Foto: &samhoud places
Restaurantbeleving aan huis
Voor het bezorgen van de maaltijden van Roth zijn een aantal fietskoeriers speciaal opgeleid om de maaltijden op een juiste manier te kunnen opdienen. De gerechten worden bij de thuiseters op tafel gezet, met een glaasje wijn en een kaarsje erbij.
Gerechten
Het gehele menu
van &samhoud places is vanaf vandaag in heel Amsterdam online te bestellen: van zwarte risotto met courgette tot eend met sake. De gerechten kosten tussen de 32,50 en 59 euro.
Christel Tuin
Schrijf gratis in voor de nieuwsbrief
Ontvang wekelijks de nieuwsbrief!