- Goed idee, iedereen heeft recht op een mening
- Niet slim, laat het werk over aan de professionals!
Wedstrijdtijd Bocuse d'Or Europe bekend
30-01-2012
Het Nederlandse team Martin Ruisaard en zijn commis Rosita Nietvelt zullen op dinsdag 20 maart 2012 strijden tijdens de Bocuse d’Or Europe. De Bocuse d’Or Europe 2012 vindt plaats op 20 en 21 maart tijdens Horeca Life in Brussels Expo.
Vis- en vleesgerecht
Bij alle Bocuse d’Or wedstrijden is de opdracht een vis- en een vleesgerecht te maken met minimaal drie garnituren. De verplichte visproducten zijn tong en garnalen. Bij het vleesgerecht staan biologische blauwpoot kip ‘Label Rouge’ centraal.
Deelnemende landen
De andere landen die op dinsdag hun culinaire prestaties moeten tonen IJsland, België, Hongarije, Frankrijk, Spanje, Luxemburg, Estland, Zweden en het Verenigd Koninkrijk. Ruisaard start als tiende deelnemer. Op de tweede dag van de wedstrijd laten Polen, Noorwegen, Bulgarije, Denemarken, Italië, Tsjechië, Rusland, Duitsland, Finland en Zwitserland zien wat zij in huis hebben.
Myrtille Vromans
De RestaurantKrant, Hospitality Management,
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Asian Pastry Cup prooi voor Australië
- Minder winst voor Spadel
- Aantal overvallen daalt, horeca vaker doelwit
- Groei reserveringen VS neemt iets af
- Buddhas Leiden ondergaat metamorfose
- Eten op Michelinniveau tijdens Zwarte Cross
- Restaurant De Rechtbank in andere handen
- Eigen kaas voor Frouckje State
- Beluga in bevroren vorm
- Tijdschrift zoekt beste Franse restaurant






Ga naar