- Goed idee, iedereen heeft recht op een mening
- Niet slim, laat het werk over aan de professionals!
De gevolgen van de BTW-verhoging?
03-02-2012
Het kabinet buigt zich momenteel over een eventuele in te voeren BTW verhoging. Men spreekt van een verhoging van het normale tarief naar 20% of 21%. Daarnaast is ‘voorzichtig (?)’ het idee geopperd om het lage tarief binnen de horeca
te gaan verhogen naar het normale tarief. In de PDF of via deze link vindt u een eenvoudig rekenvoorbeeld om de effecten van een eventuele BTW verhoging inzichtelijk te krijgen. Met dank aan Mark Tamsma van horeca-advies.nl.
Meer dan drie keer zoveel
Producten die nu een BTW-tarief van 6% kennen, zullen de horecaondernemer een flinke omzetdaling opleveren, aangezien de BTW waarschijnlijk niet of niet helemaal doorberekend zal gaan worden in de prijs voor de gast. Voor de producten die nu het 19% tarief kennen valt de stijging nog mee.
De RestaurantKrant, De CaféKrant, Hospitality Management, Lunchroom,
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Eten op Michelinniveau tijdens Zwarte Cross
- Restaurant De Rechtbank in andere handen
- Eigen kaas voor Frouckje State
- Beluga in bevroren vorm
- Tijdschrift zoekt beste Franse restaurant
- Café-restaurant Kappers is Hofleverancier
- Wederom ophef over 'einde Oud Sluis'
- Eerste editie Chefs (R)evolution komt eraan
- Henk van Greuningen erelid Koksgilde
- Uit eten als in de Airbus A380



download pdf


Ga naar