- Goed idee, iedereen heeft recht op een mening
- Niet slim, laat het werk over aan de professionals!
Bordewin wint Columbus Trofee 2012
31-01-2012
Remy Bordewin, directeur van Admirror in Valkenburg, heeft de negende editie van de Columbus Trofee gewonnen met de hightech Admirrorspiegel. Deze spiegel laat advertenties in full colour oplichten op verschillende plaatsen op de spiegel. Bordewin kreeg deze prijs tijdens de opening van de BBB 2012, op maandag 30 januari.
De Columbus Trofee
De Columbus Trofee is een aanmoedigingsprijs om startende en eigenzinnige ondernemers te stimuleren en een steuntje in de rug te geven. Het is een initiatief van Horeca Projectbureau Mise en Place en MECC Maastricht.
Overige deelnemers
De andere finalisten waren Fernand Molenschot (StarCuisine), Servaas de Kok (EMPASO Europe) en Hubert von Heijden (Flexotels). De jury bestond uit 39 vakmensen uit de horeca en communicatie.
Myrtille Vromans
De RestaurantKrant, De CaféKrant, Hospitality Management, Lunchroom,
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Eten op Michelinniveau tijdens Zwarte Cross
- Restaurant De Rechtbank in andere handen
- Eigen kaas voor Frouckje State
- Beluga in bevroren vorm
- Tijdschrift zoekt beste Franse restaurant
- Café-restaurant Kappers is Hofleverancier
- Wederom ophef over 'einde Oud Sluis'
- Eerste editie Chefs (R)evolution komt eraan
- Henk van Greuningen erelid Koksgilde
- Uit eten als in de Airbus A380






Ga naar